SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Vile ne Gjirin e Lalezit
Çmimi :
€170,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
191870
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vile luksoze
Vila ndodhet ne projeketin me te madh ne Shqiperi ne San Pietro Resort , ne Gjirin e Lalezit .
Blerja ne kete faze te ndertimit eshte me keste te shperndara nga momenti i firmosjes se kontrates deri ne dorezimin e viles. Eshte e nevojshme nje pagese prej 30% te shumes me firmosjen e kontrates dhe per pjesen e mbetur pregatisim nje skeme likujdimi prej 3 kestesh e cila na pershtatet te dyja paleve, deri ne momentin e dorezimit te celsave, perkatesisht:

- 30% te vleres me nenshkrimin e kontrates
- 35% te vleres me perfunidmit te karabinase
- 30% te vleres me perfundimin e rifiniturave
- 5% me marrjen ne dorezim te celsave .
Informata rreth publikuesit
Joana
Prishtinë
00355692093003
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »