SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GARSONJERE ME QIRA TE FONTANA-ULPIANE^
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:29
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
191876
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qera banesen nje dhomshe (garsoniere) me qera ne Ulpianë te Fontana, eshte ne katin e pare e pershtatshme per qift apo 2-3 persona qe punojn posedon ter kauqa funksional dhe ka kete renditje;
salloni qe perdoret edhe per fjetje
kuzhina e veqantë
banjo
Banesa ka rnxemje qendrore nga Termokosi

Facebook: Patundshmeri Search Estate
Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
044 433 667

viber +3834433667
e-mail:
search-agency@live.com
o. b.l
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »