SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES BANESEN MBI ALBI MARKET-TE MIHAL GRAMENO^
Çmimi :
€34,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:29
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
ID e produktit :
191877
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen 62.14 m2, e cila gjindet ne objekt te "Model Slovenise", mbi Albi Market-perballe kafes Fanari, ne rrugen Dardania, shume ngat shkolles Mihal Grameno. Banesa eshte e mobiluar, gjindet ne katin e 3, me ashensor funksional dhe ka kete renditje:
-salloni me kuzhine, (kuzhina e Llesnes)
-dhoma e gjumit, (e Ciao Bertos)
-banjo, (pllakat dhe sanitaria jane ble extra ne Fortese),
-korridorin (me orman 4 me 2.60 m, super te shfrytezuar),
-Ballkoni,
-Shpajzi,
Banesa ka pamje JUG-Perendin,
Banesa kandhe podrumin e saj 5m2 tek garazhat,
Uje ka 24 ore,
Ka Oxhak per ngrohje me kamin, e ka edhe Kaldane per ngrohje me rryme
Ka roletat e jashtem te ri
Ndertesa ka parking ne oborr, me ramp, vetem per banoret e saj!
Poashtu ndertesa ka mirembajte per pastrim dhe Lift, kartela per qasje ne te dhe kamera te sigurise!
-Banesa ka fleten poseduese, bleresi e qet menjehere ne emrin e tij!

Cmimi pa mobilje 34 mije, me mobilje 37 mije!

kontakt: 044 433 667
+38344433667 viber
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Fakulteti Teknik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »