SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira ne Lakrishte 1+1
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
191884
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira ne Lakrishte. Banesa gjendet ne katin e katert,me lift eshte e re dhe komplet e mobiluar, 45m2
Banesa ka kete renditje:
- Sallon me kuzhine
- Dhome gjumi
- Banjo
- Ballkon
- Korridor
Qmimi 200€


Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045190019
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »