SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super Oferte Banese me qira 2+1 ne Breg te Diellit
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:28
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
191887
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banes me qira ne lagjen Bregu i Diellit, kompleksi Dafina-Banesat e Standardit, banesa eshte 80m2, komplet e mobiluar, me nxemje qendrore, banesa ka edhe garazhen
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- shpajz
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 230euro


Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »