SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet Banesa me Qira ne Emshir Kompleksi Riera
Çmimi :
€290.00
Kategoria :
Postuar :
10 Prill '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
73 m²
ID e produktit :
191888
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet Banesa me Qira ne Emshir
Kompleksi Riera

Kati: 2Banesa ka 73m², dhe posedon
Sallon me Kuzhine, Dhome Gjumi,
Banjo, Koridor, Ballkon.

Banesa eshte e lire nga data 01.06.2018
Çmimi: 290 Euro
Agjensioni "Grand Plus"
Per me shume informata na kontaktoni:

Tel: +38349445506
+38349445506 Viber
+38349445506 Whatsapp

E-mail: grandpluss2000@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Grand
Prishtinë
049445506
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »