SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA NE ULPIANE TE ISH HOTEL BACI^
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
18 Maj
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
191889
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera banesen ne Ulpiane me sakteisht prapa ish Hotel Bacit. Banesa gjindet ne katin e I eshte e renovuar komplet dhe e mobiluar, ka kete renditje :

kuzhine te veqant
dhoma e dites qe shfrytezohet edhe per fjetje
koridor
banjo

Cmimi i panegociueshem...

Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!
044 968 171
049 83 88 66
+383 49 83 88 66 - viber
email: search-agency@live.com
o.ha
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »