SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet Banesa me Qira ne Bregun e Diellit Kompleksi Famis
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
ID e produktit :
191893
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet Banesa me Qira ne Bregun e Diellit
Kompleksi Famis
72m²
Kati: 3
Posedon:- Dhome Gjumi
- Sallon me kuzhine
- Banjo
- Ballkon
- Koridor

Banesa ka siguri mjaft te larte ku vezhgohet 24h me kamera.
Rryme dhe uje ka 24h.

Banesa eshte e tera me mobolje te reja.Çmimi: 300 Euro

Agjensioni "Grand Plus"
Per me shume informata na kontaktoni:

Tel: +38344808806
+38344808806 Viber
+38344808806 Whatsapp

E-mail: grandpluss2000@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Grand
Prishtinë
049445506
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »