SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet Me Qira Zyrja në Prishtinë
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:50
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
191897
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyrja gjindet në rr.Bajram Kelmendi ,afër Sheshit Nënë Tereza,me një lokacion tejet të përshtatshëm për ndonjë zyre apo call center etj.Zyrja gjindet në katin e 5-të dhe ka një siperfaqe prej 75m2 dhe përbëhet nga 3 njesi ,dhe po ashtu posedon komplet inventarin,i cili nevojitet për zyre.

Çmimi : 250 €

Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: 044 799 407(Viber) Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »