SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qira shtepia ne Arberi\Dragodan
Çmimi :
€570.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
191900
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj me qira shtepinë në Arberi!
• Shtepia ka 100 m2
• Sallon dhe kuzhinë
• 3 dhoma gjumi
• Banjo
•3 ballkona
•1 terasë e madhe, kopsht
•garazhë
• Komplet e mobiluar si ne foto. • Uje te nxehte 24 ore, sistemi i ngrohjes me kallda të përbashkët, hapsirë parkingu. • Çmimi 570 euro/ muaj, all inxlusive

• Kontakti: Da Vinci Real Estate
049 882380
045 951358
davinciprishtina@gmail.com.
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »