SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa super e mobiluar te Kolegji Iliria 2DhGjumi
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 22:42
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
93 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
191902
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa super e mobiluar te Kolegji Iliria 2DhGjumi

Leshohet banesa me qera mbrapa Kolegjit Iliria ne Breg te Diellit.
Banesa eshte e madhe 93 m2 dhe perbehet nga:
Salloni me Kuzhin
2 Dhoma Gjumi
Banjo
Koridor
Ballkon.
Banesa eshte e kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme dhe eshte e mobiluar me mobilje shume te mira dhe moderne.
Banesa gjendet ne nje pozit shume te pershtatshme sepse ka qasje ne qytet te shpejt dhe gjithashtu ka qasje ne trafik urban menjehere.
Banesa eshte me nxemje qendrore me rrym.
Qmimi:300 euro (280 per afatgjate)

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+377 (44) 77 77 90
✆+383 (44) 132 995
✆+383 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »