SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes moderne me qera ne Emshir 2Dh.Gjumi
Çmimi fillestar :
€250.00
Ju kurseni :
€10.00 (4% zbritje)
Çmimi :
€240.00 Çmimi rritet në €250.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:53
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
250 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
191903
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes moderne me qera ne Emshir 2Dh.Gjumi

Leshohet banesa me qera ne Emshir ne afersi te MAxi Market.
Banesa gjendet ne katin e 5 mirepo lifti eshte shume i mire dhe punon 24h.
Objekti monitorohet 24h me kamera dhe hyrja eshte me kartela.
Banesa eshte e madhe 75m2 dhe ka kete renditje:
Salloni me Kuzhine dhe Trapezari
2 Dhoma gjumi
Banjo
Ballkon.
Koridor.
Banesa e ka edhe podrumin e vet ne te cilin munden me shftryzu dhe eshte me qeles.
Banesa lirohet nga data 1 Qershor 2018.
Qmimi:250 euro

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+377 (44) 77 77 90
✆+383 (44) 132 995
✆+383 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »