SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qera ne Kompleksin Royal, Rruga B
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
12 Maj '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
191905
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qera banesa ne Rrugen B ( Banesen e Royalit ). Eshte e lidhur me Termokos.

Banesa eshte ne katin e 7-te dhe ka kete renditje:
2 Dhoma Gjumi
Sallon me Kuzhine
1 Korridor
Banjo
Leshohet vetem per familjar ose nderkombtare,
Kontakt : 044 846 110
Viber : +38344846110
Informata rreth publikuesit
Vigan
Prishtinë
+37744846110
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »