SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne Dardani me Termokos te Parku
Çmimi fillestar :
€250.00
Ju kurseni :
€20.00 (8% zbritje)
Çmimi :
€230.00 Çmimi rritet në €250.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:29
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
191910
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera ne Dardani me Termokos te Parku

Leshohet me qera banesa ne lagjen Dardania.
Banesa gjendet tek Bashksia e 3 Lokale perkatesisht te Parku i Dardanis.
Banesa gjendet ne katin e 6 mirepo ashensori punon vazhdimisht dhe eshte me kartela qe mundet mu shfrytezu vetem nga banoret e hyrjes.
Banesa eshte e madhe 60m2 dhe ka kete renditje
Salloni me Ballkon
Kuzhina ndaras me Trapezari
Dhome Gjumi
Banjo
Koridor.
Banesa posedon ngrohje qendrore nga Termokosi.
Banesa ka pamje shume te bukur dhe gjendet ne nje pozite shume te pershtatshme.
Ka afer shkollen fillore Dardania, gjithashtu ka parking te mjaftueshem per banoret e lagjes.
Qmimi:250 Euro

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+377 (44) 77 77 90
✆+383 (44) 132 995
✆+383 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »