SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre 40m2 me qira në Qendër.
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
191911
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ndodhet në Qendër afër Sheshit.
Banesa ndodhet në katin gjysëm bodrum dhe është shumë e përshtatshme për zyre.
Banesa ka gjithsej 2 Hapsira Pune, 1 Mini Kuzhinë dhe 1 Banjo.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
045/189-189; 045/615-337
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).
Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »