SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kat Shtepie me Qira ne L.Arberia (Dragodan) - 130 Euro
Çmimi :
€130.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:20
ID e produktit :
191912
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet kati perdhese shtepise me qira ne lagjen Arberia (ish dragodan), ka nje dhome nje kuzhine dhe banjo. Eshte e mobiluar. Gjendet te Furra Shekulli.

Qmimi: 130 Euro


Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Informata rreth publikuesit
Agjensioni UNION
Prishtinë
044557227
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »