SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 81.47m2 ne shitje ne Bregun e Diellit !DELTA
Çmimi :
€99,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
81 m²
ID e produktit :
191914
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 81.47m2 ne shitje ne lagjen "Bregu i Diellit" ose me saktesisht tek banesat e "Standardit"
Eshte komplet e mobiluar dhe ndodhet ne kati ne gjashte te banimit me ashensor funksional, banesa ka kete renditje-
dhome dite me kuzhine,
tre dhoma gjumi,
nje banjo,
dhe ballkonin
Ne cmim jane te perfshire edhe nje garazhde nentokesore prej 12.5m2 dhe nje depo prej 5m2
Posedon dokumentacion te rregullt, me te gjitha detajet e larte-shenuara dhe perkthehet menjehere te pronari i ri
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »