SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Lagje te Muhaxhereve 2+1
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
191917
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira ne Lagje te Muhaxhereve, banesa eshte gjysem e mobiluar, gjendet ne katin e 7-te, 80m2
Banesa poseodn:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 250€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045190019
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »