SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shitet Banesa ne Lagje te Re) 452/18
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:30
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
191920
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Lagje te Re me 96 m2:

Banesa eshte ne Katin e 4 dhe ka -sallon,kuzhine,3 dhoma gjumi, 2 terasa ,1 banjo.

Banesa eshte e mobiluar dhe eshte ne Rr.Astrit Bytyqi te Albi Project.

Banesa ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga  Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »