SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 87m2 ne shitje ne Lakrishte !DELTA
Çmimi :
€60,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
87 m²
ID e produktit :
191923
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 87m2 ne shitje ne lagjen "Lakrishte" mbrapa ProCredit Bank
Banesa ndodhet ne katin e pesembedhjete(kati i fundit) te banimit me ashensor funksional, posedon- dhome gjumi, dhome ndeje, kuzhina me tryezari(ndaraz), banjo dhe dy ballkon me pamje te bukur te qytetit te Prishtines dhe shpajzin jashta baneses
Ka edhe nje terrase ne pjesen larte kulmit rreth 70m2 qe shfrytezohet momentalisht per tharrjen e rrobave
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »