SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 115m2 me qira ne Mati 1 !DELTA
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:57
Madhësia :
115 m²
ID e produktit :
191924
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 115m2 me qira ne Mati 1.Lokali gjendet ne rrugen Muharrem Fejza afer Super Vives.Lokali eshte me mundesi ndarje ne dy pjese.
Ka dalje ne dy anet,dalje ne rruge dhe dalje ne oborr te bllokut. Lokali gjindet ne rrugen Mbreti Genc. tek banesat e B&S Group.
049406434/049157113/049445711/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38349406434
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »