SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet dhe leshohet me qera objekti afarist me 3.000m2 ne Zonen Industriale
Çmimi :
€3,500,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Prill
ID e produktit :
191925
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekti afarist gjendet në zonën industriale në rrugën
Prishtinë- Fushë Kosovë.

Objekti ka të instaluar sistemin elektrik, sistemin e ujësjellësit, rrjetin einternetit, sistemin e zjarrfikjes, dhe sistemin amerikan të ngrohjes dhe ftohjes.
Objekti ka infrstrukturë të plotë funksionale dhe është destinuar për fabrikë, por është i përshtatshëm
edhe për aktivitete të ndryshme industriale si dhe është lehtë i modifikueshëm edhe për aktivitete të tjera biznesore. Objekti gjendet 100 metra larg rrugës kryesore me rrugë të
asfaltuar dytësore.

Përshkrimi i Objektit dhe Hapësirës Rrethuese

Objekti përfshinë një sipërfaqe prej rreth 3,000 m 2 (1,400 m 2 bazë, 1,000 m 2 pllakë e parë, dhe
600 m 2 apartament (pent-house) me pishinë.
Objekti posedon parking të mbuluar prej 1,000m 2 .
Objektin e rrethon një rrugë e asfaltuar dhe hapësirë gjelbrimi prej 2,600 m 2 .

Toka përfshinë një hapësirë totale prej 5,000 m 2 .
2,400 m 2 - Objekt dhe Parking i Mbuluar (hapësirë pa stuba mbajtës)
2,600 m 2 - Gjelbërim dhe Rrugë e Asfaltuar

Koment
Objekti i është lëshuar me qera deri ne fund te vitit 2018, cmimi i qeras : €150,000 në vit.

Vlera aktuale dhe reale e objektit dhe tokës në treg është rreth
€3,500,000,Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »