SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet me qira banesa 50m2 ne Tophane!DELTA
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
191926
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qira banesa 50m2 ne Tophane.Banesa gjendet ne katin e 8te.Banesa eshte e mobiluar dhe posedon:
- dhome gjumi
- sallon & kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
049406434/049157113/049445711/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »