SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 100m2 ne shitje ne Qender !DELTA
Çmimi :
€165,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
191927
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 100m2 ne shitje ne Qender te Qendra e Regjistrimit.
Banesa ndodhet ne katin e VII-te dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-3 Dhoma gjumi
-Banjo
-Wc
-Ballkon
-Depo
-Ngrohje me Termokos.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »