SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne Cagllavic afer Bau Market
Çmimi :
€270,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Gusht '19
Fletë Poseduese :
Po
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
191928
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpija gjendet afer lagjes Marigona 2, Shtëpija është ndërtim i vrazhdtë shumë afër rrugës kryesore.
Lagjja është jashtëzakonisht e qetë me shumë pak qarkullim të automjeteve.

Përshkrimi i hapësirës
Shtëpija përfshinë një sipërfaqe prej rreth 900 m 2
400 m 2 bodrum (parking i mbyllur dhe bazen i mbyllur)
250 m 2 kati i parë , dhe
250 m 2 kati i dytë.
*Nëse ndertohet kulmi i paraparë me plan, fitohen edhe 250 m 2 .

Toka përfshinë një sipërfaqe totale prej 4.6 ari.
2.6 ari ndërtim (shtëpia)
2 ari oborr (gjelbrim dhe parahyrje)

Koment
Shtëpia është planifikuar të ndahet në dy hapësira banuese, gjegjësisht në dy shtëpi, me hyrje
të ndarë dhe bodrum (parking dhe bazen) të përbashkët. Vlera aktuale dhe reale e shtëpisë
është € 270,000 (në çmim përfshihet edhe plani i detajizuar i ndërtimit).

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Marigona 2 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »