SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira per studente ne Ulpiane 2+1
Çmimi :
€420.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
88 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
191929
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira ne lagjen Ulpiana, banesa gjendet mrapa AAK-se, gjendet ne katin e 3-te, komplet emobiluar, ka nxemje qendrore, 88m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 70euro per person qe i bie 420euro total

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045190019
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »