SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 36m2 ne shitje ne Ulpiana !DELTA
Çmimi :
€49,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:39
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
36 m²
ID e produktit :
191930
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 36m2 neto 42 bruto ne shitje ne Ulpiana.
Banesa ndodhet ne katin e IV-te kati i fundit (dhe nuk posedon lift).
Banesa ndodhet ne nje zone mjafte te pershtatshme banimi dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-Dhome gjumi
-Banjo
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38349406434
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »