SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pent-house me qira ne Rrugen "B"
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
30 Maj '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
220 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
191932
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pent-house me qira ne Rrugen "B", kati i 9-te, me siperfaqe totale prej 220m2 (120m2 banim dhe 100m2 terase), e mobiluar me mobilje te reja dhe plote shije, e punuar bukur dhe me kualitet te larte.

Banesa ka kete perberje:

- dhome te madhe dite me kuzhine dhe tryezari
- dy dhoma te gjumit
- banjo
- tualet dhe
- terase me siperfaqe 100m2.

Cmimi eshte 1100 euro neto për muaj, i negociueshem.

Per me shume info na kontaktoni ne nr:
| 044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78 |
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »