SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 52m2 kati 3 në Kompleksin Dardania
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:38
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
52 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
191933
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 2 dhomshe 52.21m2 kati i 3-te në Fushë Kosovë në Kompleksin Dardania, Cima Construction, lagjja Dardania afër shkolles Mihal Grameno. Kompleksi Dardania është dizajnuar me një arkitekture unike dhe moderne. Çdo hyrje me 2 ashensor, hapsirë parkingu dhe gjelbrim. Kompleksi do të kete edhe hapesira afariste. Ka dokumentacion te rregullt, para kontrata behet te Noteri. Banesa eshte ne perfundim e siper, ka këtë renditje te hapësires:
- salloni me kuzhinë e trapezari
- 1 dhomë e fjetjes
- banjo
- koridor
- ballkon
Qmimi 500 euro per m2

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »