SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 82m2 kati i 5-te, Cima Construction
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:17
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
82 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
191936
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomshe 82.56m2 kati i 5-te Hyrja D3 Kompleksi Dardania në Fushë Kosovë, afer shkolles Mihal Grameno, ndërtim i Cima Construction. Kompleksi banesor ka poashtu hapesira afariste qe do te plotesojne nevojat e banoreve. Çdo hyrje ka 2 ashensor, hapsirë te gjelbruar me kende lojrash per femije dhe parkingje te mjaftushme. Banesa eshte me dokumentacion te rregullt, para kontrata behet te Noteri. Banesa eshte ne ndertim e siper, ka këtë renditje te hapësires:
- salloni me kuzhinë e trapezari
- 2 dhomë e fjetjes
- 2 banjo
- koridor
- ballkon
Qmimi 500 euro per m2,

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »