SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 90m2 kati 4, Dardania Fushe Kosove
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:26
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
191939
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomshe 89.8m2 kati 4-te Hyrja D2 afer shkolles Mihal Grameno në Fushë Kosovë, ne Kompleksin Dardania, Cima Construction. Ndertim unik dhe modern bashkohor. Çdo hyrje ka 2 ashensor, hapsirë afariste, parkingje te mjaftushme, gjelbrim dhe kende lojrash. Banesa ka dokumentacion te rregullt, para kontrata behet te Noteri. Banesa eshte ne perfundim e siper, ka këtë renditje te hapësires:
- salloni me kuzhinë e trapezari
- 2 dhoma te fjetjes
- 2 banjo
- depo
- koridor
- ballkon
Qmimi 500 euro per m2,

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »