SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet shtepia me qera. Prizren
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '18
Mobilimi :
Mobiluar
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Kopsht, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
191941
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshohet shtepia me qera ne lagjen Arbanë. rruga çesk zadeja.
xhamia e arbanes.Shtepia eshte ne gjendje perfekte dhe e pershtatshme per familje.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »