SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap banese me qira ne dardani
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
191943
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet bansa me qira ne dardani prishtine, banesa ka 3 dhoma, kuzhine, banjo dhe ballkon. Banesa eshte 85 m2 e mobiluar, gjindet afer postes se madhe te qerdhja e femijeve!

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enis
044 426 553
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »