SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet per shitje banesa 35m2 ne Dardani !DELTA
Çmimi :
€48,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
35 m²
ID e produktit :
191944
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per shitje banesa 35.5m2 ne Dardani.Banesa ka dhomen e dites me kuzhine dhe nje dhome gjumi sidhe banjon.Banesa ndodhet ne katin e trete dhe eshte e mobiluar.
049406434/049157113/049445711/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »