SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese komode me qira ne Taslixhe
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
125 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon
ID e produktit :
191948
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen ne lagjen Tasligje 1, afer shkolles "Gjergj Fishta". Banesa gjendet ne objekt te siguruar me kamera, eshte e re dhe e mobiluar me shije.

Renditja si vijon:

» Sallon me kuzhine
» 3 dhoma gjumi
» 2 banjo ( njera me gjakuzi )
» Koridor
» Ballkon
» Shpajz

Cmimi 500 euro ku perfshihet edhe mirembatja dhe garazha.

Agjensioni "HomeLink"

per informata me te hollesishme na kontaktoni ne:

045550554
+38345550554 viber&whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »