SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Hapsiren Afariste me qera në Qender të Prishtines te Xhamia e Madhe
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
191950
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Hapsiren Afaraiste me qera në Qender të Prishtinës më saktësisht afër Xhamis se Madhe(tregu i gjelbërt) 100 m2
Hapsira është komplet një njësi dhe ka një ball dritaresh prej 12-15 m2 per Reklam
Cmimi 400 euro
Code 10048
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »