SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi 290m2 në shitje në Lagjen NIC.
Çmimi :
€195,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
4
Madhësia :
290 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
191951
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia gjendet në Lagjen “NIC”, është e vendosur në 3 ari truall dhe ka 210m2 plus nënkulmin 80m2.
Shtëpia është e shtruar me parket dhe ka një investim të kualitetit të lartë në banjo, dyer, shkallë, qeramika, dekore etj.
Shtëpia ka këtë renditje:
Kati i 1-rë:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhine
| 1 WC
| 1 Ballkon
| 1 Garazhë (e shfrytezuar për depo)

Kati I 2-të:
| 3 Dhoma të fjetjes (njëra me Banjo me gjakuzi)
| 2 Banjo
| 2 Ballkona

Nënkulmi:
| 1 Hapsirë 80m2
| 1 WC

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Lagjja Nic [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »