SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm banesen në shitje në lagjen Tophane 60m2 kati IV
Çmimi :
€58,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
191956
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm banesen në shitje në lagjen Tophane në qendër te Prishtinës 60 m2 kati i IV
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dhomë gjumi
*Banjo
*Ballkon
Cmimi 58000 euro (i diskutushem)
Code 20023
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »