SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Bregun e Diellit 200 euro
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:08
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
191960
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen ne lagjen Bregu i Diellit te rrethi perball Viva Fresh Store. Banesa eshte ne katin e 4-t dhe nuk ka lift, eshte teresisht e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Posedon

» 2 dhoma gjumi
» Sallon me kuzhine
» Banjo
» Koridor
» Ballkon
» Shpajz

Cmimi 200 euro

Agjensioni "HomeLink"

per informata shtese na kontaktoni ne:

045550554
+38345550554 viber&whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »