SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 55m2 ne shitje ne Ulpiana !DELTA
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
191963
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 55m2 neto ne shitje ne Ulpiana.
Banesa ndodhet afer Laboratorit Pro Lab ne katin perdhes ne nje zone te frekuentuar dhe e pershtatshme per Laborator.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »