SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten trojet dragodan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
191964
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten trojet e parcelizuara me kushte per ndertim individual te pranuara nga urbanizmi i Prishtines Trojet jane me ujesjelles,kanalizim,rryme,E paisur me trotuar dhe rruge te gjere 7.80m katror Trojet e ndara me fleta poseduese dhe kopje te planitQmimi sipas marrveshjes Info:045529951 viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fisnik
Prishtinë
049884099
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »