SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 90m2 ne shitje ne Top Hane !DELTA
Çmimi :
€64,900.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
191965
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 90m2 ne shitje ne Top Hane.
Banesa ndodhet ne katin e V-te me lift dhe posedon:
-Sallon me kuzhin
-Dy dhoma gjumi
-Banjo
-Ballkon
-Depo

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38349406434
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »