SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super banese me qira ne Breg te Diellit
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
191968
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne Breg te Diellit, objekti Puhiza, banesa eshte super e mobiluar, kati i 4-te, 95m2
Banesa posedon:
* dy dhoma gjumi
* sallon dhe kuzhine
* banjo
* ballkon
* koridor
Qmimi 400euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 444-078
Informata rreth publikuesit
Aron
Prishtinë
044 444 078
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »