SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
#SHITET#banesa EKSKLUZIVE në rrugen C me sip 59m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Maj
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
191972
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#SHITET#banesa EKSKLUZIVE në rrugen C me sip 59m2 kati i 5. ▪️Banesa gjendet afer rruges B(te Maxi 24h) ka një pozitë mjaft të mirë pasi ka qasje të lehtë në të gjitha pjesët e qyteti..▪️Banesa është në katin e 5 ka pamje ka rruga C(jug-perendimi)është e mobiluar komplet me mobilje moderne, dhe ka këtë organizim:—qëndrim ditor/—kuzhina/—1 dhomë e fjetjes/—banjo/—terasa/▪️Banesa posedon edhe garazhen.. ▪️Qmimi i Volitshum.. Info:+38345653447 Facebook:Maison Patundshmëri alisinani25@gmail.com

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »