SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banese luksoze ne lagjen Mati 1
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
107 m²
ID e produktit :
191976
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne lagjen Mati 1 afer restaurant Loriano.
Banesa gjindet ne katin 2.
Banesa posedon:
• Sallon te madh dhe kuzhine
• 3 dhoma gjumi
• Banjo
• Wc
• Shpajz
• Koridor
• 2 ballkona
• E mobiluar
Banesa eshte e re dhe shume pak e banuar si dhe mobilje te reja.
Cmimi i diskutushem.
Na kontaktoni: 046 189 871Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni "Noari"
Prishtinë
046189871
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »