SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA ME QIRA ARBËRI
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
25 Maj
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
191980
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagjja:Arbëri (afër Konsullatës Ruse),kati:I parë(I),sipërfaqja:85m2.
Banesa posedon:dy dhoma gjumi,sallon me kuzhinë,depo e vogël,banjo,koridor dhe ballkon.
Çmimi:350€(I diskutueshëm)
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email:info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »