SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY LOKALI ME QIRA QENDËR
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:46
Madhësia :
26 m²
ID e produktit :
191983
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet lokal me qira e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagjja:Qendër(Rr.Agim Ramadani),kati:I përdhesë(I),sipërfaqja:26m2.
Lokali posedon:një njësi dhe banjo.
Çmimi:200€
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email:info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »