SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal afarist 115m2 në shitje në lagjen spitalit.
Çmimi :
€109,250.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Madhësia :
115 m²
ID e produktit :
191988
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokal afarist 115m2 në shitje në lagjen spitalit.
Lokali gjendet në lagjen e spitalit, në objektin e ndërtuar nga kompania BS Group dhe është shumë afër Rrugës A.

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »