SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtëpia në Lagjen Mati 1, Rr.”Muharrem Fejza”
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
191991
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofertë nga Zyra Pirro!

Rehatohu ti dhe familja juaj me SHTËPI.

Shitet Shtëpia në Lagjen Mati 1, Rr.”Muharrem Fejza”

Informata:

• 4 Katëshe,
• 360m2,
• 3.5 Ari,

Çmimi sipas marrëveshjes!

Nr. kontaktues Tel, +37745/888-488, +37744/49/260-075, +37744/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »