SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira ne Tophane 1+1
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
14 Maj
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
191993
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Banese me Qira ne Tophane.Banesa eshte 70m2 dhe eshte komplet e mobiluar.
Banesa ke kete renditje:
- Sallon me kuzhine
- Dhome gjumi
- Banjo
- Korridor
- Ballkon
Qmimi 350€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin:
045 190 019
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045190019
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »